VYTVOŘME KOLABORATIVNÍ PEER TO PEER (P2P) SÍŤ

Jak lze efektivně spolupracovat a využívat volné kapacity jiných firem ve svůj prospěch? Přesně tímto se zabývá nový koncept kolaborace Peer to Peer (P2P) sítí, který reaguje na současnou situaci ovlivněnou COVID-19. V rámci České republiky se jedná o zcela novou formu spolupráce. Co si tedy pod pojmem P2P sítě představit? Cílem této kolaborativní sítě je propojení nezávislých společností, aby mezi sebou mohly efektivně sdílet své kapacity a mohly se tak ucházet o zakázky, které by pro ně byly za normálních podmínek nedosažitelné. Ať již je tato nedosažitelnost způsobena objemem zakázky, či její technologickou náročností.

Záměrem tohoto webináře je jednak představení tohoto kolaborativního konceptu a za druhé také ověření a potvrzení jeho potenciálu v rámci Jihomoravského kraje.

HLAVNÍ PŘÍNOSY P2P SÍTĚ

  • očekává se, že COVID-19 vyvolá poptávku po zkrácení dodavatelských řetězců a jejich celkovou transformaci. P2P síť je ze své podstaty robustnější a flexibilnější, než osamocené společnosti a nabízí se tak možnost tuto poptávku uspokojit.
  • P2P síť nabízí zúčastněným společnostem možnost diverzifikovat jejich zakázky a ustát tak tuto poněkud komplikovanější situaci.
  • posílení lokálních vazeb mezi firmami, udržet v nich zaměstnanost a umožnit jim posunout se výše v rámci dodavatelských řetězců.
  • vytvoření silné výrobní infrastruktury, která bude schopna reagovat na požadavky inovativních společností a startupů v rámci regionu
  • umožnit rychlý přerod nápadu v prototyp a následně i lokální produkci.

Pro koho je webinář určen?

  • pro výrobní firmy, které chtějí automatizovat sdílení svých volných kapacit a současně si volnou kapacitou partnera pomoci k zisku zakázky
  • pro firmy, které práci zadávají, které tak automatizovaně (namísto outsourcingu) mohou s kapacitou sítě nakládat.

Registrace a více infromací = zde.

Účast na všech webinářích je zdarma. Po vaší registraci vám zašleme potřebné údaje k přihlášení k webináři. Vše bude probíhat přes webové rozhraní, není potřeba si tedy nic dopředu instalovat.

Touto registrací potvrzujete, že jste obeznámeni a souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

 

 

Akce Intemac

Termín akce:

Pátek, 12.6.2020
10:00-11:00

Místo konání:

JIC
JIC
JIC
Intemac Solutions s.r.o.
Blanenská 1288/27
664 34 Kuřim
IČO 02277387
Kontakty:
info@intemac.cz
+420 606 097 793