Reference

Seminář "Průmysl 4.0 na vlastní kůži" pro spol. Baumüller Brno

Dne 1. listopadu jsme v centru INTEMAC uspořádali vzdělávací seminář pro společnost Baumüller ze Skalice nad Svitavou. Název „Průmysl 4.0 na vlastní kůži“ dával tušit, že všechna prezentovaná témata se budou točit okolo konceptu 4. průmyslové revoluce, automatizace, robotizace a digitalizace.

Teplotní kompenzace obráběcích strojů

Úspěšně jsme ukončili výzkumný projekt zaměřený na vytvoření prediktivního systému tepelné regulace pro obráběcí stroje. Projekt umožnil vytvořit metodiku pro aplikaci moderních výpočetních a empirických metod jak pro fázi návrhu stroje, tak pro jeho provoz.

Program DIGIMAT pro malé a střední výrobní firmy spuštěn

Patříte do skupiny malých nebo středních firem a chcete prostřednictvím digitalizace získat nové konkurenční výhody? Pak je program DIGIMAT přesně pro vás!

Lodní výtah Niederfinow je bezpečný i díky mimořádně přesným součástkám

Experti INTEMAC se 2 roky podíleli na výrobě havarijního systému lodního výtahu, na kterém se povolená výrobní a montážní odchylka téměř rovná nule.

INTEMAC navázal spolupráci s firmou Sobriety

První firmou, která dlouhodobě využívá zázemí centra INTEMAC, je společnost Sobriety. Záběr firmy je široký. Od vesmírných technologií až po aerodynamiku škodovek.

INTEMAC hostí pravidelné i jednorázové akce

Tyco Electronics pořádá v centru INTEMAC až 3 semináře měsíčně, společnost IPA Slovakia tu uspořádala svůj Inovační den.

JIC
JIC
JIC
Intemac Solutions s.r.o.
Blanenská 1288/27
664 34 Kuřim
IČO 02277387
Kontakty:
info@intemac.cz
+420 606 097 793