Akademie digitální transformace — září 2022 - duben 2023 Close

O nás OLD

INTEMAC je výzkumné a inovační centrum. Inspirujeme a podporujeme firmy při tvorbě moderních technologií a jejich zavádění do výroby. Dlouhodobě se specializujeme na vývoj a implementaci pokročilých výrobních technologií a digitalizaci výrobních firem. V testbedu centra INTEMAC můžete zažít Průmysl 4.0 doslova na vlastní kůži. Naši odborníci vám poskytnou vývojové a konzultační služby s důrazem na technologickou neutralitu a flexibilní klientský přístup.

odborne-seminare-v-centru-intemac

Prostřednictvím programu DIGIMAT pomáháme českým výrobním firmám implementovat digitální technologie konceptu Průmysl 4.0 do jejich výroby, zvyšovat výrobní potenciál jejich výrobní techniky a získávat tak nové konkurenční výhody.

Součástí poradenského programu DIGIMAT je i série odborných přednášek a seminářů včetně networkingových událostí. Dozvíte se na nich, jak začít s digitalizací výrobní firmy, na co v začátcích nezapomenout i na koho se obrátit pro odbornou pomoc.

Pojďme společně posunout vaši výrobu na vyšší úroveň.

Výrobním firmám nabízíme možnost seznámit se s technickými inovacemi před jejich pořízením a pomoc při jejich implementaci.

Technologické firmy si v rámci našeho testbedu mohou svá řešení otestovat a ověřit jejich možnosti.

Náš příběh

Jaký byl vývoj centra INTE­MAC? Jak jsme se rozrůs­tali a které projekty pro nás byly zásad­ní? Více infor­mací najdete v našem příběhu…

Naše kompetence

Výzkumné a poradenské služby centra INTEMAC jsou postaveny na vysoké odbornosti našich zaměstnanců a specialistů. Soustředíme se především na oblasti stavby, řízení a diagnostiky strojírenské výrobní techniky.

Tým INTEMAC

Buďte s námi v kontaktu. Získáte v nás partnera a mentora, který vám pomůže posílit vaši pozici na trhu.

Experti programu DIGIMAT

V poradenském programu DIGIMAT poskytují výrobním firmám poradenství naši nezávislí odborníci. Pomohou vám identifikovat oblasti výroby, ve kterých se skrývá největší potenciál růstu vaší výrobní firmy.

Komunita DIGIMAT+

Staňte se součástí naší komunity. Proč? Nabízíme vám prostor, kde se budete cítit bezpečně, budete moci sdílet své zkušenosti, inspirovat se a vzájemně se poznávat. 

Prosím vyplňte formulář níže. Ozveme se zpět hned, jak to jen půjde.