Akademie digitální transformace — únor 2023 - říjen 2023 Close

Akce

Ve výzkumném a inovačním centru INTEMAC pořádáme mnoho zajímavých akcí pro výrobní a technologické firmy. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Prohlédněte si náš kalendář a přihlaste se včas.

Proběhlé akce

Pátek 2. prosince 2022
14:00 - 19:00

CEITEC VUT v Brně, Purkyňova 656/123

Tip na akci: RICAIP Testbed Open Day

Testbed CEITEC VUT otevírá své brány! V rámci slavnostního otevření se můžete seznámit s moderní výrobní technikou - 3D tiskárny, obráběcí centra, roboti, dopravníky a další technologie, které usnadňují výrobu. Testbed VUT stejně jako INTEMAC testbed bude k dispozici malým a středním výrobním firmám pro testování a ověřování technologií před zavedením do výroby.

Chci vědět víc

Středa 30. listopadu
11:00 - 16:00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC

Spolupořádáme

PredMAIn Konference

AI - Based Predictive Maintenance for SMEs

Chci vědět víc

15. listopadu 2022
9:00 - 15:00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim

Akce INTEMAC

INTEMAC Inspiration Day

INTEMAC už osmým rokem podporuje české průmyslové firmy. Zjistěte, jak můžeme podpořit i vás. Získejte inspiraci pro své podnikání, vyzkoušejte si, jaké technologie vám pomohou zefektivnit vaši výrobu nebo se propojte s dalšími podnikateli, kteří řeší podobné výzvy jako vy.

Chci vědět víc

1. listopadu 2022
9:00 - 16:00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim

Spolupořádáme

Technologie a trendy pro flexibilní výrobu

Naši partneři testbedu B + R automatizace, spol. s r.o. a ABB, se kterými jsme vyvinuli automatizované pracoviště Výrobní buňku 4.0, pro vás připravili setkání zaměřené na technologie zvyšující flexibilitu výroby. Ukážou Vám, jak rychle vytvořit digitální model robotického pracoviště nebo jak robota lehce integrovat do řízení. Součásní akce je také prohlídka testbedu INTEMAC, na které se seznámíte s dalšími moderními technologiemi, které zefektivní vaši výrobu.

Chci vědět víc

Čtvrtek 20. října 2022
8.00 - 12.00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim

Akce INTEMAC

Workshop ERP - jak na to?

Stojíte na prahu rozhodnutí, že další řízení firmy v tabulkách není dosti efektivní? Že by to chtělo nějaký systém, který vám to usnadní? Pak si přijďte pod vedením kouče rozmyslet, jak na to.  

Chci vědět víc

Úterý 18. října 2022
9:00 - 12:00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim

Akce INTEMAC

Workshop: Pick‑to-Light skladovací systémy

Princip funkce, ovládání až po navigovanou montáž s umělou inteligencí na vlastní kůži.

Skladování a vychystání materiálu na zakázku či objednávku je každodenní rutina všech firem. Jaké jsou aktuální technologie, které tuto práci usnadňují? Jak svižná technologie je a jak náročné je ji do firmy implementovat?

Chci vědět víc

Pondělí 17. 10. 2022

Cubex Centrum Praha, Praha

Tip: German Czech Economic Forum (GCEF)

Driving Tomorrow's Industry: most important players and decision-makers of the German Czech economy, politics, and R&D will present and discuss solutions and strategies for a successful adaptation in times of crisis and the chances of a sustainable transformation of the industry.

Chci vědět víc

Středa 21. září 2022
9:00 - 12:00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim

Akce INTEMAC

Workshop: Chytré návody, pracovní postupy a rozšířená realita

Tvorba a využití na vlastní kůži 

Chci vědět víc

Středa 15. června
10.00 - 11.30

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC, Kuřim nebo online

Zavádění podnikového systému (ERP)

Když na poradě zazní: vybíráme nový informační systém, možná si většina z nás představí nejisté období s nejistým výsledkem. Jak se na to ve firmě připravit, tak, aby vše proběhlo bez problémů a s kýženým efektem? Co všechno je před tím potřeba udělat? 

Chci vědět víc

18. května 2022
9:00 - 17:00

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC Blanenská 1288/27 664 34 Kuřim

Workshop: Před digitalizací úklid

Už dlouho přemýšlíte o tom, jak zefektivnit fungování ve vaší firmě. Tušíte, že digitalizace, o které všude slyšíte, by vám mohla pomoct. Jenže cítíte, že procesy, podle kterých fungujete, nejsou optimální? A teprve až je s týmem lépe nastavíte, pak bude mít digitalizace smysl? Pokud si takové otázky také kladete, pak jste zde správně! Odnesete si optimalizovaný návrh vlastního procesu.

Chci vědět víc
Předchozí stránka 1/4 Další stránka