Vizuální kontrola spolehlivě s umělou inteligencí — Čtvrtek 9.2.2023 10:00 - 15:30 Close

Akce

Ve výzkumném a inovačním centru INTEMAC pořádáme mnoho zajímavých akcí pro výrobní a technologické firmy. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Prohlédněte si náš kalendář a přihlaste se včas.

Zobrazit vše Akce INTEMAC Náš tip Spolupořádáme Proběhlé akce

Chystané akce

Čtvrtek 9.2.2023
10:00 - 15:30

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC

Vizuální kontrola spolehlivě s umělou inteligencí

Přemýšlíte, jak zefektivnit kontrolu kvality? Potýkáte se s nedostatkem kvalifikovaných kontrolorů a s jejich chybovostí? Řešíte reklamace vašich výrobků častěji, než byste chtěli? Na odborném semináři se dozvíte, jak vám s vizuální kontrolou kvality povrchu výrobků a rozměrovou kontrolou může pomoct systém s umělou inteligencí (AI), který dokáže nahradit až 20 pracovníků.

Chci vědět víc

Čtvrtek 2. března 2023
09:00 - 18:00

Hotel Vista // centrum INTEMAC

Konference LEANAŘI

Špičkoví LEAN odborníci a TOP manažeři z firem, kteří už díky lean pracují efektivněji a s nižšími náklady. Ti všichni se s vámi podělí o cenné zkušenosti i tipy, které váš byznys posunou na další úroveň a pomohou vám připravit se na případnou krizi.

Součástí konference je také prohlídka testbedu INTEMAC se zaměřením na technologie našich partnerů testbedu SEWIO a B&R. Dozvíte se, jak díky on-line sledování stavu zařízení a informacím o poloze zvýšíte přehled a produktivitu procesů. 

Chci vědět víc

Čtvrtek 13. 4. 2023
10:00 - 15:30

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC

Vizuální kontrola spolehlivě s umělou inteligencí

Přemýšlíte, jak zefektivnit kontrolu kvality? Potýkáte se s nedostatkem kvalifikovaných kontrolorů a s jejich chybovostí? Řešíte reklamace vašich výrobků častěji, než byste chtěli? Na odborném semináři se dozvíte, jak vám s vizuální kontrolou kvality povrchu výrobků může pomoct systém s umělou inteligencí (AI), který dokáže nahradit až 20 pracovníků.

Chci vědět víc