Webinář: 3D tisk – od prototypování k výrobě — Středa 13. října 2021 od 14:00 Close

Akce

Ve výzkumném a inovačním centru INTEMAC pořádáme mnoho zajímavých akcí pro výrobní a technologické firmy. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Prohlédněte si náš kalendář a přihlaste se včas.

Zobrazit vše Akce INTEMAC Náš tip Spolupořádáme Proběhlé akce

Chystané akce

Středa 13. října 2021
od 14:00

Online

Akce INTEMAC

Webinář: 3D tisk – od prototypování k výrobě

3D tisk je stále do jisté míry považován za „novou“ technologii. Ovšem fakticky je známý již od 80. let a v dnešní době se používá v řadě oborů. Hezky je zde vidět, jak se jeho kompetence přesouvají ze sféry čistě prototypovací do samotné výroby. Kde a jak tedy tuto aditivní technologii využít? A vyplatí se to malým a středně velkým firmám? O tom se budeme bavit v našem dalším webináři.

Chci vědět víc

Čtvrtek 4. listopadu
10.00 - 16.00

FFG, Sensengasse 1, Vídeň

Náš tip

JIC 120“ ve Vídni: Umělá inteligence ve výrobě

Výrobní podniky stále prochází intenzivní digitální transformací. Technologie s prvky Průmyslu 4.0 jsou do výroby nasazovány především s cílem zlepšit automatizaci a konektivitu a zvýšit produktivitu. Pro logické rozhodování je však stále nutný lidský zásah. Pro úspěšnou digitalizaci výrobních podniků je tedy nutná i aplikace umělé inteligence. Díky ní se může výroba flexibilně přizpůsobovat neustále se měnícím podmínkám. AI také nabízí možnost okamžité reakce s minimálním zásahem člověka.

Cílem akce je představit současné trendy v oblasti umělé inteligence a výroby a poskytnout konkrétní příklady. Mezi keynote speakery tohoto setkání se zařadilo i naše centrum INTEMAC, mluvit budeme konkrétně o nasazení AI do Výrobní buňky 4.0. Jak probíhá chytrá výroba v praxi a jak Výrobní buňce 4.0 pomáhá umělá inteligence? Dozvíte se v našem příspěvku. 

Chci vědět víc