Vision systémy a kvalita výroby — Úterý 30. dubna 2024 14:30 - 15:30 Close

Akce

Ve výzkumném a inovačním centru INTEMAC pořádáme mnoho zajímavých akcí pro výrobní a technologické firmy. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Prohlédněte si náš kalendář a přihlaste se včas.

Zobrazit vše Akce INTEMAC Náš tip Spolupořádáme EDIH-DIGIMAT Akce JIC Komunita INTEMAC Plus Proběhlé akce

Chystané akce

Úterý 30. dubna 2024
14:30 - 15:30

On‑line

Vision systémy a kvalita výroby

Zpracování obrazových dat je nejčastější aplikací algoritmů AI. V průmyslovém prostředí se jedná především o zajištění kvality nebo identifikaci předmětů. Hlavními komponentami těchto systémů jsou kamera, osvětlení a algoritmus zpracování nasnímaných dat. Tématem vás provede expert INTEMAC Vojtěch Marek. Vysvětlí vám, jak systémy pracují, jaké možnosti nabízí a co je reálné od nich očekávat. 

Chci vědět víc

20.5. 2024 - 28. 11. 2024
09:00 - 17:00

Jihomoravský kraj / hostitelské firmy / INTEMAC / CEITEC VUT

Akademie digitální transformace

Udělejte první krok k digitalizaci vaší výroby. Vytvořte si pod vedením zkušených koučů vlastní optimalizační projekt. 

Akademie digitální transformace vás provede jednotlivými kroky digitální transformace vaší firmy. Vytvoříte si vlastní optimalizační projekt, který bude rovnou i připraven na implementaci.

Chci vědět víc

Úterý 28. května 2024
09:00 - 13:30

JIC INMEC, Purkyňova 127, Brno‑Medlánky, 612 00

TIP: ESG workshop s Honzou Zemanem

Čelíte požadavkům vašich dodavatelů na reporting s dopadem na životní prostředí? Zajímá vás, co přesně znamená zkratka ESG a jaké má souvislosti? Přijďte se připravit na budoucnost!

Chci vědět víc

Čtvrtek 30. května 2024
09:00 - 13:00

INTEMAC, Blanenská 1288/27, Kuřim

Workshop: Vizuální kontrola kvality a identifikace

Kontrola kvality a identifikace je v pokročilých systémech prováděna mimo jiné i za pomoci vision systémů. Vision systémy jsou sofistikované technologie v oblasti automatizace a průmyslového inženýrství, které využívají pokročilou optiku a obrazové zpracování k vizuálnímu hodnocení a analýze výrobků nebo procesů. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby identifikovaly nebo ověřovaly určité charakteristiky produktů a zajišťovaly jejich shodu s definovanými standardy nebo specifikacemi kvality. Ve výsledku představují efektivní řešení kontroly kvality založené na téměř 100% kontrole se zajištěním opakovatelného standardu vyhodnocení.

Chci vědět víc

Úterý 11. června 2024
14:30 - 15:30

On‑line

Trendy flexibilní automatizace - jak si rozumět s integrátorem

Flexibilní automatizace je taková, díky které je možné automatizovaným způsobem vyrábět dávky o malém počtu kusů. To s sebou nese dobrou konektivity s nadřazenou SW architekturou a také jednoduchou obsluhu. Jaké jsou v této oblasti novinky? Co je možné od integrátora očekávat a jaké požadavky je dobré na něj mít? Registrujte se na webinář a zjistěte více!

Chci vědět víc