JIC 120“ s OMS Intelligence Solutions a jejich integrační platformou WorkSys v oblasti digitalizace — Středa 25. listopadu 2020 10.00-12.00 Close

Akce

Ve výzkumném a inovačním centru INTEMAC pořádáme mnoho zajímavých akcí pro výrobní a technologické firmy. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Prohlédněte si náš kalendář a přihlaste se včas.

Chystané akce Proběhlé akce

Chystané akce

Úterý 8. prosince 2020
10.00-11.30

Online

Série webinářů: 6. Zlepšování kontroly kvality díky digitálním nástrojům

Kvalita výrobků je v dnešní době zcela zásadní pro vaši konkurenceschopnost a udržení si silné pozice na trhu. Samozřejmě jsou na ni kladeny stále větší požadavky a její management si klade za cíl ji průběžně vyhodnocovat.

V dalším webináři se budeme věnovat právě optimalizaci kontroly kvality díky digitálním technologiím.

Chci vědět víc

Středa 25. listopadu 2020
10.00-12.00

Online

JIC 120“ s OMS Intelligence Solutions a jejich integrační platformou WorkSys v oblasti digitalizace

Teď je doba, kdy se vyplatí sbírat kontakty, budovat vztahy s obchodními partnery a připravovat si půdu pro nové obchodní příležitosti. Dnes ještě více než kdykoli před tím. Je tedy potřeba vytvořit náskok, který se zúročí.

Rozhodli jsme se udělat osvědčený networkingový formát JIC 120“ tentokrát v online prostředí Microsoft Teams /ZOOM, kde bude možnost seznámit se se zajímavým integrátorem digitálních řešení pro výrobní podniky. OMS Intelligence Solutions, s.r.o. kolem sebe vytváří neobvyklý komerční ekosystém technologických firem s řešením v různých oblastech digitalizace, ve kterém vystupuje jako integrující prvek. Přijďte se dozvědět více!

Chci vědět víc