TIP: Webinář: Efektivní komunikace mezi vedením a výrobní halou — Úterý 18. června 2024 10:00 - 12:00 Close

Kariéra

Učíme firmy využít příležitostí Průmyslu 4.0 - chytré výroby, inovací, vývoje a pokročilých technologií.
Do našeho týmu teď hledáme posily. Které místo bude to vaše?

Pojďte s námi přepisovat budoucnost

Specialista automatizace a digitalizace

Jsou roboti a jejich zdrojáky tvoji parťáci? PLC Cycle: NEXT STEP; // Zjisti, jak můžeš zapadnout do našeho týmu! Ahoj, tech-entuziasto! Pokud ti slova jako automatizace, digitalizace a inovace zrychlují tep, máme pro tebe něco, co tvoji tepovku udrží pěkně ve vysokém rytmu. Naše kompetenční centrum pro Průmysl 4.0 je hřiště pro moderní SMEs – právě rozšiřuje tým a hledáme někoho s výpočetní silou superpočítače a myšlením visionáře.

Process Engineer

Přijmi naši výzvu a pomoz nám vytvářet technologicky vyspělé výrobní podniky s pozitivními dopady jak na průmysl, tak na širší životní prostředí. Staň se součástí revoluce směrem k udržitelnější budoucnosti! Jako Process Engineer budeš hrát klíčovou roli v úsilí INTEMACu v oblasti udržitelnosti. Budeš analyzovat, optimalizovat a monitorovat procesy ve výrobních firmách s cílem zlepšit jejich efektivitu, spolehlivost a kvalitu.

Programátor digitálních dvojčat

Hledáš výzvu v oblasti programování digitálních dvojčat? Máme pro Tebe nabídku, která Tě nadchne! Máš vášeň pro inovace v oblasti digitálních technologií a chceš se podílet na vytváření digitálních modelů a simulací automatizačních pracovišť? Přidej se do našeho týmu a společně utvářejme budoucnost průmyslového inženýrství s digitálními dvojčaty našich zařízení a procesů.