Akademie digitální transformace — 13. 2. 2024 - 20. 6. 2024 Close

Partneři testbedu

INTEMAC Testbed není galerie technologií, které pomalu zastarávají. Je to živý organismus, který se neustále mění a obnovuje. Tím vytváří prostor pro vaši inspiraci, inovace a testování. Život mu dodávají hlavně naši technologičtí partneři.

ABB je přední globální technologická společnost, která podněcuje transformaci společnosti a průmyslu k dosažení produktivnější a trvale udržitelnější budoucnosti. Propojením software s portfoliem elektrotechniky, robotiky, automatizace a pohonů ABB posouvá hranice technologií na vyšší úroveň výkonnosti.

Chci vědět víc

Adaptica

Adaptica dodává podnikový software pro řízení firem. Specializuje se na dodávky informačního systému QI, pomáhá zlepšovat firemní procesy a vyvíjí ERP mobilní aplikaci QI Mobile. 

Chci vědět víc

AIVIRO

Vize společnosti AIVIRO je svět bez nudné a rutinní práce na počítači. Svět, kde se každý z nás může věnovat kreativní a zábavné práci. Kde za pomoci Aiviro Robotů uděláte výrazně více práce, bez stresu a za méně času. Navíc budete mít dostatek volného času na rodinu, přátele a vaše koníčky.

Chci vědět víc

B2A pomáhá zákazníkům šetřit významné náklady pomocí implementace vlastních softwarových aplikací a zařízení výhradně od společnosti Apple. Jejím posláním je poskytovat nástroje pro každodenní práci uživatelů v B2B sektoru (od výrobních operátorů, kontrolorů, mistrů, přes skladníky, pracovníky servisu, řidiče, piloty až po zdravotní sestry a lékaře).

Chci vědět víc

B&R je inovativním lídrem v automatizaci přes 40 let. Zakládá si na vývoji těch nejlepších řešení, rozvoji dobrých a dlouhodobých vztahů se zákazníky, partnery, zaměstnanci a dodavateli. Jako globální centrum pro strojní a tovární automatizaci v rámci skupiny ABB Group i nadále rozšiřuje svou vedoucí pozici v mezinárodním tržním prostředí. 

Chci vědět víc

Blaser Swisslube

Firma Blaser Swisslube vám nabízí komplexní řešení v oblasti chladících kapalin. Společně zvyšujeme vaší produktivitu a konkureceschopnost.

Chci vědět víc

COMPAS automatizace

COMPAS automatizace je českou inženýrsko dodavatelskou společností pro automatizaci výrobních technologií (procesů, strojů, linek, zařízení) a výrobní informační systémy podniků (MES/MOM). Firma nabízí odborné zázemí, které je velmi důležité pro budování koncepčního charakteru investičních celků, automatizace a výrobních informačních systémů (MES) významných podniků.

Chci vědět víc

GABEN se specializuje na oblast identifikačních systémů pro výrobní a logistické podniky. Vyvíjí ucelená řešení i dodává jednotlivé produkty pro kvalitní automatickou identifikaci. Specializuje se na snímače čárových kódů, terminály, snímače RFID, průmyslové dotykové terminály a aplikátory i tiskárny etiket.

Chci vědět víc

Společnost Festo vyvíjí řešení pro automatizaci a technické vzdělávání, které připraví lidi, společnosti a organizace na digitální budoucnost výroby a na nové technologie. 

Chci vědět víc

Honeywell

Společnosti Honeywell mimo jiné vyvíjí mobilní zařízení, tiskárny a příslušenství pro sběr dat, která zlepšují produktivitu pracovníků v tisících společností všech velikostí po celém světě. Společnost Honeywell pomohla v 70. letech 20. století být průkopníkem na trhu skenování čárových kódů a v průběhu let její nové inovace pomohly maloobchodníkům, distribučním centrům, přepravě, logistice a výrobních organizacích dosáhnout významných zlepšení v efektivitě, rychlosti a přesnosti jejich operací. 

Chci vědět víc

Invanta

Společnost Invanta vyvinula bezpečnostní systém na bázi umělé inteligence se schopností rozpoznat nebezpečné situace v okolí průmyslových strojů a s okamžitou reakcí. Naše vysoce inovativní řešení využívá pokročilé modely umělé inteligence se schopností strojového učení a nejnovější hardware pro použití v průmyslu. 

Chci vědět víc

Kinali

Společnost Kinali se více jak 16 let věnuje robotickým systémům, optické kontrole kvality, výrobě jednoúčelových průmyslových strojů a vývoji software pro průmyslovou výrobu. Její řešení v sobě zahrnují kompletní vývoj i integraci do stávajících provozů a systémů (MES, ERP apod.). 

Chci vědět víc

Konica Minolta

Giving Shape to Ideas

Chci vědět víc

MAINWARE

MAINWARE je česká technologická společnost zabývající se digitalizací údržby. Platforma MAINWARE umožňuje uživateli přistupovat k 3D dokumentaci stroje i v rozšířené realitě, vytvářet interaktivní servisní návody a provádět servis podle reálného stavu stroje.

Chci vědět víc

OptiSolutions

OptiSolutions je technologická společnost zaměřená na aplikaci umělé inteligence v průmyslu. Navrhuje a dodává řešení pro sběr, analýzu dat ve výrobě, optické řídicí stanice založené na neuronových sítích a systém pro reaktivní, plánovanou a prediktivní údržbu.

Chci vědět víc

Renishaw

Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví. Naše metrologické produkty pomáhají výrobcům maximalizovat výrobu, významně snižovat dobu potřebnou pro výrobu a kontrolu součástí a udržovat spolehlivý chod strojů.

Chci vědět víc

SCHUNK

SCHUNK je německá rodinná společnost a globální hráč v jednom. Společnost, založená roku 1945 jako zámečnická dílna Friedrichem Schunkem, se vyvinula v kompetentního a světového lídra v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů. 

Chci vědět víc

Sewio Networks je výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) určenému pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, který pomáhá firmám v oblasti výroby, intralogistiky, distribuce a skladování zlepšovat efektivitu výroby a zvyšovat bezpečnost. Mezi zákazníky Sewia patří: Volkswagen, Toyota, Budweiser Budvar, TPCA, Škoda, ENEL. 

Chci vědět víc

SmartBox

Nabízí široké spektrum standardních i zákaznických produktů a služeb pro logistiku od A do Z. Klíčovým prvkem portfolia je vlastní Pick to Light systém a řešení optimalizace materiálového toku. Výsledné realizace projektů naleznete v nejrůznějších odvětvích, jako například retail, automobilový průmysl, eCommerce, farmacie a mnohé další.

Chci vědět víc

SmartVision

SmartVision nabízí řešení průmyslového vidění a naváděcích systémů, které zvyšují efektivitu pracoviště ve výrobě. Pomocí světelných signálů a vizuálního navádění je kontrolován tok materiálu a jeho správná instalace a kompletizace do finálního produktu a vizuální inspekce vyhotovení pomocí umělé inteligence zajišťuje spolehlivost výstupní kvality produktu.  

Chci vědět víc

Expertise - Passion - Automation

Chci vědět víc

SolidVision

SolidVision, s.r.o. je autorizovaný prodejce softwaru SolidWorks, Solidcam, 3D skenerů Kreaform a 3D tiskáren Markforged. Dodavatel řešení pro průmysl 4.0. 

Chci vědět víc

TAJMAC‑ZPS

TAJMAC-ZPS je komplexní firmou, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem obráběcích strojů. Vlastní slévárenské prostory, které jsou přímo ve výrobním areálu společnosti ve Zlíně, Malenovicích a disponuje tak koncentrovanou kapacitou zahrnující všechny etapy vývoje a výroby strojů od návrhu, konstrukce, výroby modelů a odlitků, jejich opracování a obrábění až po finální montáž. 

Chci vědět víc

Zapsi je česká firma s vlastními produkty, která je schopna a připravena se postarat o váš monitoring výroby od A do Z. Jsme prostě vývojáři, programátoři, elektrotechnici i obchodníci.  

Chci vědět víc

Chcete se i vy stát partnerem testbedu v INTEMACu? Kontaktujte nás.

Ludek.jpg

Luděk Konečný

Manažer vývoje a testbedu