Obecné využití umělé inteligence v oblasti průmyslu — Středa 11. září 2024 14:30 - 15:30 Close

Partneři testbedu

INTEMAC Testbed není galerie technologií, které pomalu zastarávají. Je to živý organismus, který se neustále mění a obnovuje. Tím vytváří prostor pro vaši inspiraci, inovace a testování. Život mu dodávají hlavně naši technologičtí partneři.

ABB

ABB je přední globální technologická společnost, která podněcuje transformaci společnosti a průmyslu k dosažení produktivnější a trvale udržitelnější budoucnosti. Propojením software s portfoliem elektrotechniky, robotiky, automatizace a pohonů ABB posouvá hranice technologií na vyšší úroveň výkonnosti.

Adaptica

Adaptica dodává podnikový software pro řízení firem. Specializuje se na dodávky informačního systému QI, pomáhá zlepšovat firemní procesy a vyvíjí ERP mobilní aplikaci QI Mobile. 

AIVIRO

Vize společnosti AIVIRO je svět bez nudné a rutinní práce na počítači. Svět, kde se každý z nás může věnovat kreativní a zábavné práci. Kde za pomoci Aiviro Robotů uděláte výrazně více práce, bez stresu a za méně času. Navíc budete mít dostatek volného času na rodinu, přátele a vaše koníčky.

B2A

B2A pomáhá zákazníkům šetřit významné náklady pomocí implementace vlastních softwarových aplikací a zařízení výhradně od společnosti Apple. Jejím posláním je poskytovat nástroje pro každodenní práci uživatelů v B2B sektoru (od výrobních operátorů, kontrolorů, mistrů, přes skladníky, pracovníky servisu, řidiče, piloty až po zdravotní sestry a lékaře).

B&R

B&R je inovativním lídrem v automatizaci přes 40 let. Zakládá si na vývoji těch nejlepších řešení, rozvoji dobrých a dlouhodobých vztahů se zákazníky, partnery, zaměstnanci a dodavateli. Jako globální centrum pro strojní a tovární automatizaci v rámci skupiny ABB Group i nadále rozšiřuje svou vedoucí pozici v mezinárodním tržním prostředí. 

Blaser Swisslube

Firma Blaser Swisslube vám nabízí komplexní řešení v oblasti chladících kapalin. Společně zvyšujeme vaší produktivitu a konkureceschopnost.

COMPAS automatizace

COMPAS automatizace je českou inženýrsko dodavatelskou společností pro automatizaci výrobních technologií (procesů, strojů, linek, zařízení) a výrobní informační systémy podniků (MES/MOM). Firma nabízí odborné zázemí, které je velmi důležité pro budování koncepčního charakteru investičních celků, automatizace a výrobních informačních systémů (MES) významných podniků.

GABEN

GABEN se specializuje na oblast identifikačních systémů pro výrobní a logistické podniky. Vyvíjí ucelená řešení i dodává jednotlivé produkty pro kvalitní automatickou identifikaci. Specializuje se na snímače čárových kódů, terminály, snímače RFID, průmyslové dotykové terminály a aplikátory i tiskárny etiket.

FESTO

Společnost Festo vyvíjí řešení pro automatizaci a technické vzdělávání, které připraví lidi, společnosti a organizace na digitální budoucnost výroby a na nové technologie. 

Honeywell

Společnosti Honeywell mimo jiné vyvíjí mobilní zařízení, tiskárny a příslušenství pro sběr dat, která zlepšují produktivitu pracovníků v tisících společností všech velikostí po celém světě. Společnost Honeywell pomohla v 70. letech 20. století být průkopníkem na trhu skenování čárových kódů a v průběhu let její nové inovace pomohly maloobchodníkům, distribučním centrům, přepravě, logistice a výrobních organizacích dosáhnout významných zlepšení v efektivitě, rychlosti a přesnosti jejich operací. 

Invanta

Společnost Invanta vyvinula bezpečnostní systém na bázi umělé inteligence se schopností rozpoznat nebezpečné situace v okolí průmyslových strojů a s okamžitou reakcí. Naše vysoce inovativní řešení využívá pokročilé modely umělé inteligence se schopností strojového učení a nejnovější hardware pro použití v průmyslu. 

Kinali

Společnost Kinali se více jak 16 let věnuje robotickým systémům, optické kontrole kvality, výrobě jednoúčelových průmyslových strojů a vývoji software pro průmyslovou výrobu. Její řešení v sobě zahrnují kompletní vývoj i integraci do stávajících provozů a systémů (MES, ERP apod.). 

Konica Minolta

Giving Shape to Ideas

MAINWARE

MAINWARE je česká technologická společnost zabývající se digitalizací údržby. Platforma MAINWARE umožňuje uživateli přistupovat k 3D dokumentaci stroje i v rozšířené realitě, vytvářet interaktivní servisní návody a provádět servis podle reálného stavu stroje.

OptiSolutions

OptiSolutions je technologická společnost zaměřená na aplikaci umělé inteligence v průmyslu. Navrhuje a dodává řešení pro sběr, analýzu dat ve výrobě, optické řídicí stanice založené na neuronových sítích a systém pro reaktivní, plánovanou a prediktivní údržbu.

Renishaw

Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví. Naše metrologické produkty pomáhají výrobcům maximalizovat výrobu, významně snižovat dobu potřebnou pro výrobu a kontrolu součástí a udržovat spolehlivý chod strojů.

SCHUNK

SCHUNK je německá rodinná společnost a globální hráč v jednom. Společnost, založená roku 1945 jako zámečnická dílna Friedrichem Schunkem, se vyvinula v kompetentního a světového lídra v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů. 

Sewio

Sewio Networks je výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) určenému pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, který pomáhá firmám v oblasti výroby, intralogistiky, distribuce a skladování zlepšovat efektivitu výroby a zvyšovat bezpečnost. Mezi zákazníky Sewia patří: Volkswagen, Toyota, Budweiser Budvar, TPCA, Škoda, ENEL. 

SmartBox

Nabízí široké spektrum standardních i zákaznických produktů a služeb pro logistiku od A do Z. Klíčovým prvkem portfolia je vlastní Pick to Light systém a řešení optimalizace materiálového toku. Výsledné realizace projektů naleznete v nejrůznějších odvětvích, jako například retail, automobilový průmysl, eCommerce, farmacie a mnohé další.

SmartVision

SmartVision nabízí řešení průmyslového vidění a naváděcích systémů, které zvyšují efektivitu pracoviště ve výrobě. Pomocí světelných signálů a vizuálního navádění je kontrolován tok materiálu a jeho správná instalace a kompletizace do finálního produktu a vizuální inspekce vyhotovení pomocí umělé inteligence zajišťuje spolehlivost výstupní kvality produktu.  

SMC

Expertise - Passion - Automation

SolidVision

SolidVision, s.r.o. je autorizovaný prodejce softwaru SolidWorks, Solidcam, 3D skenerů Kreaform a 3D tiskáren Markforged. Dodavatel řešení pro průmysl 4.0. 

TAJMAC‑ZPS

TAJMAC-ZPS je komplexní firmou, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem obráběcích strojů. Vlastní slévárenské prostory, které jsou přímo ve výrobním areálu společnosti ve Zlíně, Malenovicích a disponuje tak koncentrovanou kapacitou zahrnující všechny etapy vývoje a výroby strojů od návrhu, konstrukce, výroby modelů a odlitků, jejich opracování a obrábění až po finální montáž. 

Zapsi

Zapsi je česká firma s vlastními produkty, která je schopna a připravena se postarat o váš monitoring výroby od A do Z. Jsme prostě vývojáři, programátoři, elektrotechnici i obchodníci.  

Chcete se i vy stát partnerem testbedu v INTEMACu? Kontaktujte nás.

P1102314.jpg

Jiří Tomíček

Ředitel