TIP: Workshop 3D tisk v průmyslu — Čtvrtek 5. října 2023 09:00 - 16:00 Close

Účast v projektech

EDIH‑DIGIMAT

EDIH-DIGIMAT je jedno z 5 evropských center pro digitální inovace v Česku, která slouží k rozvoji a transformaci především malých a středních podniků, a tím i k zvýšení konkurenceschopnosti české ekonomiky a její úspěšnosti na celoevropské úrovni. Tato ojedinělá platforma rozvíjí a implementuje digitální technologie do výrobních firem nebo koordinuje vzdělávací aktivity. Navíc také propojuje české výrobní firmy s odborníky a pomáhá s vytvářením nových projektů při implementaci digitálních technologií.

DIH²

Digitalizace ve výrobě je skloňovaná ve všech pádech, začít s ní ale často vyžaduje nemalé investice. Díky projektu DIH² mají české výrobní firmy příležitost získat na svůj projekt založený na využití robotů ve výrobě až 248 000 EUR. 

PredMAIn - Interreg

Cílem projektu našeho konsorcia je vytvořit a předat relevantní znalosti o AI prediktivní údržbě, které by byly použitelné v různých výrobních odvětvích (u SME). Projekt spadá do programu spolupráce „Interreg V-A Rakousko – Česká republika“.

SMART CIRCUIT

Projekt SMART CIRCUIT rozšiřuje působnost stávajících digitálních inovačních center o podporu postupů oběhového hospodářství