TIP: Webinář: Jak se efektivně ubránit kybernetickým hrozbám? — Středa 22. května 2024 10:00 - 12:00 Close

Digitální servis a údržba

EDIH-DIGIMAT

Přijďte se seznámit s technologiemi, které mohou podpořit vaše servisní pracovníky. Díky této podpoře minimalizujete náklady na servisní výjezdy nebo také rychleji zaškolíte nového zaměstnance. Na jednom místě si vyzkoušíte na vlastní kůži hned několik těchto technologií - tablet s rozšířenou realitou, brýle s mixovanou realitou nebo headset pro hlasovou a vizuální navigaci.

Termín akce

24. října 2023
09:00 - 14:30

Místo konání

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC

Registrace

Registrujte se do 19.10.2023

Frontální část 9:00 – 12:00

Prezentující vás seznámí s podstatou prezentovaných systémů a také s aktuálními trendy v příslušných oblastech nasazení.

 

Workshopová část 12:30 – 14:30

Rozdělení do skupin a absolvování paralelních ukázek v testbedu s vyzkoušením zmíněných technologií.

  • Na připravených aplikačních případech v reálném průmyslovém prostředí si na vlastní kůži budete moci nechat vést interaktivní návodkou při servisním zásahu nebo si nechat radit kolegou na druhé straně planety. Vyzkoušíte si také, jaké to je, mít na hlavě headset s displayem zobrazujícím důležité informace a ukážeme vám, jak mohou podniky efektivně automatizovat sběr a vyhodnocení obrazových dat.
?

Pro koho je akce určena

Pro výrobní ředitele ve výrobních firmách zejména s vlastním funkčním produktem - především pro výrobce strojů, dále pro vedoucí servisních oddělení, vedoucí konstrukce, technické ředitele, vedoucí údržby ve výrobních firmách

Akci pořádáme ve spolupráci s našimi partnery testbedu

Tato akce již proběhla.