TIP: Webinář: Jak se efektivně ubránit kybernetickým hrozbám? — Středa 22. května 2024 10:00 - 12:00 Close

Inspirační návštěva do firmy Karel Kaňák

EDIH-DIGIMAT

Pojďte se inspirovat do firmy Karel Kaňák, které se podařilo implementovat několik inovativních řešení pro zlepšení svých výrobních procesů a zvýšení efektivity. Máte jedinečnou příležitost nahlédnout do výrobní firmy, která zavedla bezpapírovou výrobu, systém kapacitního plánování nebo například světelnou navigaci ve svých výrobních halách. Dozvíte se, jaké výzvy při zavádění řešili, a jak jim tyto změny ve výrobě usnadnili práci. Podívejte se s námi do firmy, ve které vládne přátelská atmosféra, a která neustále hledá možnosti, jak vylepšit své podnikání.

Termín akce

Středa 20. září 2023
bude upřesněno

Místo konání

Karel Kaňák, s.r.o., Tovární 1237/35 696 01 Rohatec

Registrace

Registrujte se do 15.9.2023

O jakých oblastech výroby bude na návstěvě především řeč?

Bezpapírová výroba. To znamená, že ve svých výrobních procesech vyřadili používání papíru a místo toho používají digitální systémy pro řízení a kontrolu výrobního procesu. To nejen šetří čas a snižuje chyby, ale také usnadňuje přístup k datům a jejich analýzu v reálném čase.

Dalším řešením, které implementovali, je systém kapacitního plánování. Tento systém jim umožňuje optimalizovat využití svých výrobních kapacit a plánovat výrobu tak, aby byla co nejefektivnější. Díky tomu mohou snížit dobu dodání a zvýšit spokojenost svých zákazníků.

Kromě toho také používají světelnou navigaci ve svých výrobních halách. Tento systém umožňuje rychlejší a přesnější pohyb materiálů a produktů ve výrobním procesu, což opět přispívá ke zvýšení efektivity.

Akce je ZDARMA*

*událost je financována z projektu EDIH-DIGIMAT, detailní formální náležitosti budou komunikovány na základě registrace.

Tato akce již proběhla.