TIP: Webinář: Jak se efektivně ubránit kybernetickým hrozbám? — Středa 22. května 2024 10:00 - 12:00 Close

Premium

Všechny články

Záznam semináře: Chytré návody

Setkáváte se s tím, že vaši zákazníci nechtějí ztrácet čas s 500 stránkovým manuálem? Chtěli byste se naučit šetřit čas na výjezdech vašich servisních techniků díky tomu, že poskytnete uživatelům zařízení jasné interaktivní návody na obsluhu a servis? Chytrými návody vás provede Martin Podešva ze společnosti MAINWARE.

Záznam semináře: Principy Průmyslu 4.0 na příkladu flexibilní automatizace frézování

Všude se o Průmyslu 4.0 mluví, ale nikde ho není vidět. Něco z něho je však k vidění v INTEMACu. Podívejme se tedy na to. Jak INTEMAC chápe podstatu této iniciativy a jak ji ztvárňuje v pracovišti výrobní buňka? O zkušenosti s vývojem flexibilního pracoviště s prvky Průmyslu 4.0 se podělí Václav Helán a Roman Mužík.

Záznam semináře: Zavádění podnikového systému (ERP)

Když na poradě zazní: vybíráme nový informační systém, možná si většina z nás představí nejisté období s nejistým výsledkem. Jak se na to ve firmě připravit, tak, aby vše proběhlo bez problémů a s kýženým efektem? Co všechno je před tím potřeba udělat? To se dozvíte v záznamu ze semináře. O své zkušenosti se podělil Erik Odvářka, odborník na zavádění ERP. Pavel Bršlík, jednatel společnosti Bršlík s.r.o. mluví o zkušenostech se zaváděním ve vlastní firmě. A Jan Melzer, ředitel společnosti Adaptica, shrnuje poznatky z implemetace ERP u klientů.

Záznam semináře: Automatizace rutinních činností

Je možné automatizovat i běžnou rutinní činnost na počítači? Podívejte se, jak na to! O své zkušenosti se podělil Milan Brabec, konzultant automatizace ze společnosti Sperling a Filip Unzeitig s Miroslavem Bučkem ze společnosti Aiviro.